Zpět na Ubytování jižní Morava

Wellness víkend Morava

Chcete se přijet odreagovat na jižní Moravu? Hledáte vhodný wellness hotel či wellness penzion? Penzion Senline je ta nejlepší možnost.

Penzion jižní Morava

Penzion Senline se nachází ve vinařské obci Brumovice na jižní Moravě. Najdete zde nejenom spoustu krásný míst a památek, ale samozřejmě i dobré víno.

Wellness penzion

A jelikož má náš penzion sloužit zejména pro odreagování, naleznete zde wellness zařízení jako: bazén, saunu a vířivku. Jako další možnost k relaxaci slouží gril a vinný sklípek (umístěný přímo „pod penzionem“).

Aktivní dovolená

Pokud si přejete zůstat i o dovolené akční, můžete si u nás zapůjčit kola (i se závěsným vozíkem pro děti) či terénní čtyřkolku.

Dovolená pro děti

Pokud se rozhodnete strávit dovolenou s těmi nejmenšími, budete nadšení vybavením penzionu Senline. Naleznete zde mnoho věcí, které Vaše děti budou zbožňovat – např. trampolína, klouzačku, houpačku, pískoviště, dětské hry a mnoho dalších. 

Online rezervace

Zarezervujte si pobyt ješte dnes!

Vstoupit do rezervace

Novinky

01. červenec 2015

Vinný sklep manželů Herůfkových na Vrbici

Posezení ve vinném sklípku
12. duben 2018

Oblastní výstava vín

Spolek Brumovických vinařů a obec Brumovice Vás srdečně zvou na Oblastní výstavu vín, v sobotu 14.4. 2018 v sále sokolovny v Brumovicích.Program:13:00 Zahájení výstavy vín13:15 Předání diplomů16:30 Cimbálová muzika Vonica
Zobrazit více

Poslat stránky známému

Doporučte naše stránky známému. Děkujeme

Doporučit známému