Zpět na Ubytování jižní Morava

Ubytování Pálava

Pokud se chystáte na dovolenou na jižní Moravu, vyberte si oblast Pálava či Lednicko-valtický areál. Tyto dva jihomoravské skvosty Vás oslní svou krásou a vždy se budete rádi vracet. Ne nadarmo jsou nazývány Zahradou Evropy.

image image

Pálava Ubytování

Jistě se budete chtít ubytovat blízko těchto nádherných krajinných oblastí a nepohrdnete ubytováním v malebné vinařské vesničce. Proto bychom Vám rádi nabídli ubytování v penzionu Senline. Tento penzion ocení snad všechny věkové skupiny. Starší jej ocení pro pohodlí, které nabízí. Mladší s radostí využijí vinný sklípek, který se nalézá přímo v penzionu. Rodiny s dětmi ocení vybavení penzionu, jako je – trampolína, pískoviště, skluzavka, houpačka, dětský koutek a mnoho dalších. A milovníci relaxace uvítají bazén, vířivku či saunu.

Dovolená pro všechny

Pokud se chystáte na dovolenou ve větším počtu, můžete si pronajmout celý penzion (MAX 16 lidí). Můžete se tak těšit s nerušené dovolené. Za menší příplatek rádi ubytujeme i Vašeho domácího mazlíčka.

Dovolená na kole

Na jižní Moravě můžete objevovat památky na kole. V našem penzionu Vám rádi zapůjčíme kola či závěsný vozík za kolo (pro děti). Na Pálavě i v Lednicko-valtickém areálu najdete kvalitní cyklotrasy, které vedou přímo k památkám a jsou sjízdné i pro ty nejmenší. Známá je také Mikulovská vinařská stezka.

Rezervace ubytování jižní Morava

Pokud jste se rozhodli, že zavítáte na jižní Moravu, tak neváhejte a rezervujte ještě teď – rezervace penzion jižní Morava

Online rezervace

Zarezervujte si pobyt ješte dnes!

Vstoupit do rezervace

Novinky

30. září 2020

Sklep V Podkově na Vrbici

Posezení ve vinném sklípku
Zobrazit více

Poslat stránky známému

Doporučte naše stránky známému. Děkujeme

Doporučit známému