Zpět na Ubytování jižní Morava

Ubytování Pálava

Pokud se chystáte na dovolenou na jižní Moravu, vyberte si oblast Pálava či Lednicko-valtický areál. Tyto dva jihomoravské skvosty Vás oslní svou krásou a vždy se budete rádi vracet. Ne nadarmo jsou nazývány Zahradou Evropy.

image image

Pálava Ubytování

Jistě se budete chtít ubytovat blízko těchto nádherných krajinných oblastí a nepohrdnete ubytováním v malebné vinařské vesničce. Proto bychom Vám rádi nabídli ubytování v penzionu Senline. Tento penzion ocení snad všechny věkové skupiny. Starší jej ocení pro pohodlí, které nabízí. Mladší s radostí využijí vinný sklípek, který se nalézá přímo v penzionu. Rodiny s dětmi ocení vybavení penzionu, jako je – trampolína, pískoviště, skluzavka, houpačka, dětský koutek a mnoho dalších. A milovníci relaxace uvítají bazén, vířivku či saunu.

Dovolená pro všechny

Pokud se chystáte na dovolenou ve větším počtu, můžete si pronajmout celý penzion (MAX 16 lidí). Můžete se tak těšit s nerušené dovolené. Za menší příplatek rádi ubytujeme i Vašeho domácího mazlíčka.

Dovolená na kole

Na jižní Moravě můžete objevovat památky na kole. V našem penzionu Vám rádi zapůjčíme kola či závěsný vozík za kolo (pro děti). Na Pálavě i v Lednicko-valtickém areálu najdete kvalitní cyklotrasy, které vedou přímo k památkám a jsou sjízdné i pro ty nejmenší. Známá je také Mikulovská vinařská stezka.

Rezervace ubytování jižní Morava

Pokud jste se rozhodli, že zavítáte na jižní Moravu, tak neváhejte a rezervujte ještě teď – rezervace penzion jižní Morava

Online rezervace

Zarezervujte si pobyt ješte dnes!

Vstoupit do rezervace

Novinky

01. červenec 2015

Vinný sklep manželů Herůfkových na Vrbici

Posezení ve vinném sklípku
12. duben 2018

Oblastní výstava vín

Spolek Brumovických vinařů a obec Brumovice Vás srdečně zvou na Oblastní výstavu vín, v sobotu 14.4. 2018 v sále sokolovny v Brumovicích.Program:13:00 Zahájení výstavy vín13:15 Předání diplomů16:30 Cimbálová muzika Vonica
Zobrazit více

Poslat stránky známému

Doporučte naše stránky známému. Děkujeme

Doporučit známému