Zpět na Ubytování jižní Morava

Ubytování jižní Morava

Dovolená na jižní Moravě

Pokud chcete strávit nerušenou a pohodlnou dovolenou na jižní Moravě, měli byste využít některý z penzionů, které se zde nacházejí a nejlépe penzion Senline v Brumovicích. Rodinná dovolená nebo třeba jen společná dovolená s přáteli, se kterými chcete strávit čas cestováním, objevováním dosud nepoznaných krás jižní Moravy nebo třeba oslavou Vánoc či Silvestra, bude v penzionu Senline nezapomenutelná. Penzion nabízí stylové ubytování, které dýchá krásou jedinečné přírody, která jej obklopuje.

Hody na jižní Moravě

Vřele doporučujeme navštívit náš penzion v době „hodové sezóny“  - načerpejte atmosféru jižní Moravy! Nádherné hody můžete zažít například v Čejkovicích, kde takto tradice stále vzkvétá a hody se zde konají každý rok v srpnu.

Víno jižní Morava

Pokud se chystáte na jižní Moravu, rozhodně také nesmíte zapomenout na ochutnávku vín. V hotelu Senline však nemusíte platit za drahé degustace, stačí navštívit vinný sklípek, který se součástí našeho penzionu.

Levné ubytování jižní Morava

I přes bohaté vybavení hotelu Senline Vás vyjde dovolená vskutku levně. Rádi Vás ubytujeme již za 350 Kč/noc. Proto neváhejte a rezervujte ubytování již dnes!

imageimage 

Příležitosti k poznávání krajiny a historie jižní Moravy

Dovolená na jižní Moravě vám nabízí nejen možnost navštívit vyhlášené vinařské oblasti, jako jsou Valtice či Lednice, ale také další zajímavá místa. Pokud rádi sledujete krajinu z výšky, budete nadšeni z rozhleden v Bořeticích, Velkých Pavlovicích, Boleradicích, Rakvicích a Hustopečích. Milovníci zvířat zde určitě ocení ZOO v Hodoníně a Brně. Po technicky založené objevovatele je zde možnost navštívit Baťův kanál v Hodoníně. Naopak obdivovatelé starých časů jistě nepohrdnou zámky Milotice a Slavkov, samozřejmě také Valticemi a Lednicí. Pro milovníky na příklad rybaření nebo snad vodních sportů je zde nádrž Mušov, kde můžete v poklidných letních měsících popíjet lahodná vína, kupříkladu z Pálavy.

Za sportem a vodou na jižní Moravu

Novomlýnská nádrž nabízí jedinečnou možnost poznat krásy windsurfingu, a pokud se chcete pouze koupat, máte k tomu příležitost na koupalištích v Hustopečích, Hodoníně, Němčičkách anebo v Horních Bojanovicích. Aktivní sportovci naleznou v okolí penzionu Senline vyžití v podobě bobové dráhy, minigolfu a Ranche Black Rose v Němčičkách a mnoha cyklostezek, které propojují celou jižní Moravu. Naleznete zde stovky příležitostí k nekončící aktivní dovolené a samozřejmě i možnosti kvalitního ubytování, kupříkladu ve vyhlášených penzionech, mezi které Senline určitě patří.

Online rezervace

Zarezervujte si pobyt ješte dnes!

Vstoupit do rezervace

Novinky

01. červenec 2015

Vinný sklep manželů Herůfkových na Vrbici

Posezení ve vinném sklípku
12. duben 2018

Oblastní výstava vín

Spolek Brumovických vinařů a obec Brumovice Vás srdečně zvou na Oblastní výstavu vín, v sobotu 14.4. 2018 v sále sokolovny v Brumovicích.Program:13:00 Zahájení výstavy vín13:15 Předání diplomů16:30 Cimbálová muzika Vonica
Zobrazit více

Poslat stránky známému

Doporučte naše stránky známému. Děkujeme

Doporučit známému