Zpět na Ubytování jižní Morava

Ubytování jižní Morava

Dovolená na jižní Moravě

Pokud chcete strávit nerušenou a pohodlnou dovolenou na jižní Moravě, měli byste využít některý z penzionů, které se zde nacházejí a nejlépe penzion Senline v Brumovicích. Rodinná dovolená nebo třeba jen společná dovolená s přáteli, se kterými chcete strávit čas cestováním, objevováním dosud nepoznaných krás jižní Moravy nebo třeba oslavou Vánoc či Silvestra, bude v penzionu Senline nezapomenutelná. Penzion nabízí stylové ubytování, které dýchá krásou jedinečné přírody, která jej obklopuje.

Hody na jižní Moravě

Vřele doporučujeme navštívit náš penzion v době „hodové sezóny“  - načerpejte atmosféru jižní Moravy! Nádherné hody můžete zažít například v Čejkovicích, kde takto tradice stále vzkvétá a hody se zde konají každý rok v srpnu.

Víno jižní Morava

Pokud se chystáte na jižní Moravu, rozhodně také nesmíte zapomenout na ochutnávku vín. V hotelu Senline však nemusíte platit za drahé degustace, stačí navštívit vinný sklípek, který se součástí našeho penzionu.

Levné ubytování jižní Morava

I přes bohaté vybavení hotelu Senline Vás vyjde dovolená vskutku levně. Rádi Vás ubytujeme již za 350 Kč/noc. Proto neváhejte a rezervujte ubytování již dnes!

imageimage 

Příležitosti k poznávání krajiny a historie jižní Moravy

Dovolená na jižní Moravě vám nabízí nejen možnost navštívit vyhlášené vinařské oblasti, jako jsou Valtice či Lednice, ale také další zajímavá místa. Pokud rádi sledujete krajinu z výšky, budete nadšeni z rozhleden v Bořeticích, Velkých Pavlovicích, Boleradicích, Rakvicích a Hustopečích. Milovníci zvířat zde určitě ocení ZOO v Hodoníně a Brně. Po technicky založené objevovatele je zde možnost navštívit Baťův kanál v Hodoníně. Naopak obdivovatelé starých časů jistě nepohrdnou zámky Milotice a Slavkov, samozřejmě také Valticemi a Lednicí. Pro milovníky na příklad rybaření nebo snad vodních sportů je zde nádrž Mušov, kde můžete v poklidných letních měsících popíjet lahodná vína, kupříkladu z Pálavy.

Za sportem a vodou na jižní Moravu

Novomlýnská nádrž nabízí jedinečnou možnost poznat krásy windsurfingu, a pokud se chcete pouze koupat, máte k tomu příležitost na koupalištích v Hustopečích, Hodoníně, Němčičkách anebo v Horních Bojanovicích. Aktivní sportovci naleznou v okolí penzionu Senline vyžití v podobě bobové dráhy, minigolfu a Ranche Black Rose v Němčičkách a mnoha cyklostezek, které propojují celou jižní Moravu. Naleznete zde stovky příležitostí k nekončící aktivní dovolené a samozřejmě i možnosti kvalitního ubytování, kupříkladu ve vyhlášených penzionech, mezi které Senline určitě patří.

Online rezervace

Zarezervujte si pobyt ješte dnes!

Vstoupit do rezervace

Novinky

30. září 2020

Sklep V Podkově na Vrbici

Posezení ve vinném sklípku
Zobrazit více

Poslat stránky známému

Doporučte naše stránky známému. Děkujeme

Doporučit známému