Zpět na Ubytování jižní Morava

Penziony jižní Morava

Za odpočinkem i pracovně – penzion Senline

Penzion Senline je dokonalým místem pro rodinnou dovolenou, podnikové akce a setkání s přáteli na příklad při oslavě svátků, jako jsou Vánoce nebo Silvestr 2012. Jižní Morava ukrývá celou řadu penzionů, ale jen málo z nich nabízí tak příjemné prostředí jako penzion Senline. Jeho pokoji prostupuje příjemná nálada a pohoda, kterou je celý region vyhlášen a je hlavní důvodem, proč se sem návštěvníci tak rádi vrací. Díky své mimořádné poloze, je ideální místem pro cesty za poznáním jedné z nejoblíbenějších turistických lokalit, které Česká republika nabízí.

Levný penzion jižní Morava

Penzion Senline se přes bohaté vybavení a služby řadí mezi levné penziony, ubytujete se zde již za 350 Kč/noc. A co zde vše naleznete?

imageimage 

Vinný sklípek jižní Morava

Vinný sklípek, který se nachází přímo pod penzionem, je Vám k službám. Proto sem můžete vyrazit s kýmkoliv, kdo je milovníkem dobrého vína. Např. s partnerem či partnerkou, obchodním partnerem, přáteli či rodinou.

Wellness jižní Morava

Bazén, vířivka, sauna. Všechny tyto wellness aktivity jsou u nás dostupné zdarma. Proto neváhejte a přijďte se odreagovat!

Penzion pro rodiny s dětmi jižní Morava

V hotelu Senline si přijdou na své i Vaše děti. Nechte je skotačit na trampolíně, pískovišti, skluzavce či houpačce a sami využijte pohody vířivky, bazénu, sauny či si ugrilujte chutný oběd.

Dovolená pro cyklisty jižní Morava

Nezapomínáme ani na milovníky sportů, a proto si u nás můžete půjčit kola a dokonce i závěsný vozík za kolo pro ty nejmenší! 

Jižní Morava společensky žije celý rok

Ubytování v Brumovicích v penzionu Senline vám nabídne příležitost pobýt na jižní Moravě a poznávat její krásy a neznámá zákoutí. Můžete se tak zúčastnit vinařských a burčákových slavností nebo navštívit zajímavá místa s neopakovatelnou atmosférou a vůní domácích frgálů a sladkého vína.

Jen krok od Pálavy či Lednicko – valtického areálu

V blízkosti Brumovic se nachází takové turistické oblasti jako je Pálava, zámek Valtice a Lednice, které jsou jenom jedněmi z mnoha tipů na výlety v okolí penzionu Senline. Pokud chcete svou dovolenou nebo pobyt strávit klidněji a spíše relaxovat nemusíte opouštět samotné Brumovice, k tomu jsou vám k dispozici bazén, vířivá vana a koupelna se saunou v penzionu Senline či další kulturně-relaxační zařízení v Brumovicích.  Nejen díky tomu je penzion Senline jedním z nejnavštěvovanějších ubytovacích zařízení na jižní Moravě a jeho kvalitní služby byste neměli při vaší dovolené opomenout.

Online rezervace

Zarezervujte si pobyt ješte dnes!

Vstoupit do rezervace

Novinky

30. září 2020

Sklep V Podkově na Vrbici

Posezení ve vinném sklípku
Zobrazit více

Poslat stránky známému

Doporučte naše stránky známému. Děkujeme

Doporučit známému