Zpět na Ubytování jižní Morava

Penziony jižní Morava

Za odpočinkem i pracovně – penzion Senline

Penzion Senline je dokonalým místem pro rodinnou dovolenou, podnikové akce a setkání s přáteli na příklad při oslavě svátků, jako jsou Vánoce nebo Silvestr 2012. Jižní Morava ukrývá celou řadu penzionů, ale jen málo z nich nabízí tak příjemné prostředí jako penzion Senline. Jeho pokoji prostupuje příjemná nálada a pohoda, kterou je celý region vyhlášen a je hlavní důvodem, proč se sem návštěvníci tak rádi vrací. Díky své mimořádné poloze, je ideální místem pro cesty za poznáním jedné z nejoblíbenějších turistických lokalit, které Česká republika nabízí.

Levný penzion jižní Morava

Penzion Senline se přes bohaté vybavení a služby řadí mezi levné penziony, ubytujete se zde již za 350 Kč/noc. A co zde vše naleznete?

imageimage 

Vinný sklípek jižní Morava

Vinný sklípek, který se nachází přímo pod penzionem, je Vám k službám. Proto sem můžete vyrazit s kýmkoliv, kdo je milovníkem dobrého vína. Např. s partnerem či partnerkou, obchodním partnerem, přáteli či rodinou.

Wellness jižní Morava

Bazén, vířivka, sauna. Všechny tyto wellness aktivity jsou u nás dostupné zdarma. Proto neváhejte a přijďte se odreagovat!

Penzion pro rodiny s dětmi jižní Morava

V hotelu Senline si přijdou na své i Vaše děti. Nechte je skotačit na trampolíně, pískovišti, skluzavce či houpačce a sami využijte pohody vířivky, bazénu, sauny či si ugrilujte chutný oběd.

Dovolená pro cyklisty jižní Morava

Nezapomínáme ani na milovníky sportů, a proto si u nás můžete půjčit kola a dokonce i závěsný vozík za kolo pro ty nejmenší! 

Jižní Morava společensky žije celý rok

Ubytování v Brumovicích v penzionu Senline vám nabídne příležitost pobýt na jižní Moravě a poznávat její krásy a neznámá zákoutí. Můžete se tak zúčastnit vinařských a burčákových slavností nebo navštívit zajímavá místa s neopakovatelnou atmosférou a vůní domácích frgálů a sladkého vína.

Jen krok od Pálavy či Lednicko – valtického areálu

V blízkosti Brumovic se nachází takové turistické oblasti jako je Pálava, zámek Valtice a Lednice, které jsou jenom jedněmi z mnoha tipů na výlety v okolí penzionu Senline. Pokud chcete svou dovolenou nebo pobyt strávit klidněji a spíše relaxovat nemusíte opouštět samotné Brumovice, k tomu jsou vám k dispozici bazén, vířivá vana a koupelna se saunou v penzionu Senline či další kulturně-relaxační zařízení v Brumovicích.  Nejen díky tomu je penzion Senline jedním z nejnavštěvovanějších ubytovacích zařízení na jižní Moravě a jeho kvalitní služby byste neměli při vaší dovolené opomenout.

Online rezervace

Zarezervujte si pobyt ješte dnes!

Vstoupit do rezervace

Novinky

01. červenec 2015

Vinný sklep manželů Herůfkových na Vrbici

Posezení ve vinném sklípku
12. duben 2018

Oblastní výstava vín

Spolek Brumovických vinařů a obec Brumovice Vás srdečně zvou na Oblastní výstavu vín, v sobotu 14.4. 2018 v sále sokolovny v Brumovicích.Program:13:00 Zahájení výstavy vín13:15 Předání diplomů16:30 Cimbálová muzika Vonica
Zobrazit více

Poslat stránky známému

Doporučte naše stránky známému. Děkujeme

Doporučit známému