Zpět na Ubytování jižní Morava

Penzion jižní Morava

Srdečně Vás zveme do penzionu Senline v Brumovicích (okres Břeclav). Penzion se nachází v malebné vinařské krajině, kde lidové a folklorní tradice stále nevymřely. Nechte se okouzlit přátelskou atmosférou, relaxujte ve vířivé vaně či bazénu, odreagujte se v sauně nebo si dopřejte skleničku ve vinném sklípku (vše je součástí penzionu).

Dovolená na kole

Pokud budete chtít prožít svoji dovolenou aktivně, doporučujeme využít cyklistické stezky a navštívit např. Lednicko-valtický areál, zámek Milotice, Pálavu či Hodonínsko. Rádi Vám zapůjčíme kola (4 kola pro dospělé + přípojný vozík).

Penzion se zahradou

Zahrada penzionu Senline nabízí širokou škálu různých aktivit. Můžete plavat v bazénu, relaxovat ve vířivce, grilovat či udit, opékat buřty na ohništi, hrát ping pong, přebývat v zahradním domku (s kuchyňkou, WC a sprchou). Vaše děti se zabaví na trampolíně, pískovišti, houpačce, skluzavce.

Špatné počasí

Dovolená v ČR nese riziko, že se nevydaří počasí. V našem hotelu to však není žádný problém. Jak vyhřívaný bazén s protiproudem, tak i vířivá vana je zastřešena. Sauna se nachází v jedné z koupelen. A do vinného sklípku také nezatéká… Další „služby“, které můžete využít vevnitř, jsou: TV, DVD, herna se stolním fotbálkem, dětský koutek, společenské hry, šipky, hračky pro děti, taneční podložka, Wifi.

Doplňkové služby

Jistě také oceníte možnost půjčit si terénní čtyřkolku, možnost parkování v garáži, či dovolenou se svým mazlíčkem (kterého si s sebou můžete vzít za příplatek 50 Kč/den). Navíc Vám rádi přivezeme čerstvé pečivo či snídaně. 

Levný penzion jižní Morava

Vzhledem k množství vyžití a služeb, které nás penzion nabízí, Vás šokuje překvapivě nízká cena. V našem penzionu můžete přenocovat již za 350 Kč/noc. Můžete si dokonce pronajmout celý penzion (5 pokojů pro 16 osob). Neváhejte a přijeďte na dovolenou na jižní Moravu!

Online rezervace

Zarezervujte si pobyt ješte dnes!

Vstoupit do rezervace

Novinky

01. červenec 2015

Vinný sklep manželů Herůfkových na Vrbici

Posezení ve vinném sklípku
12. duben 2018

Oblastní výstava vín

Spolek Brumovických vinařů a obec Brumovice Vás srdečně zvou na Oblastní výstavu vín, v sobotu 14.4. 2018 v sále sokolovny v Brumovicích.Program:13:00 Zahájení výstavy vín13:15 Předání diplomů16:30 Cimbálová muzika Vonica
Zobrazit více

Poslat stránky známému

Doporučte naše stránky známému. Děkujeme

Doporučit známému