Zpět na Ubytování jižní Morava

Penzion jižní Morava

Srdečně Vás zveme do penzionu Senline v Brumovicích (okres Břeclav). Penzion se nachází v malebné vinařské krajině, kde lidové a folklorní tradice stále nevymřely. Nechte se okouzlit přátelskou atmosférou, relaxujte ve vířivé vaně či bazénu, odreagujte se v sauně nebo si dopřejte skleničku ve vinném sklípku (vše je součástí penzionu).

Dovolená na kole

Pokud budete chtít prožít svoji dovolenou aktivně, doporučujeme využít cyklistické stezky a navštívit např. Lednicko-valtický areál, zámek Milotice, Pálavu či Hodonínsko. Rádi Vám zapůjčíme kola (4 kola pro dospělé + přípojný vozík).

Penzion se zahradou

Zahrada penzionu Senline nabízí širokou škálu různých aktivit. Můžete plavat v bazénu, relaxovat ve vířivce, grilovat či udit, opékat buřty na ohništi, hrát ping pong, přebývat v zahradním domku (s kuchyňkou, WC a sprchou). Vaše děti se zabaví na trampolíně, pískovišti, houpačce, skluzavce.

Špatné počasí

Dovolená v ČR nese riziko, že se nevydaří počasí. V našem hotelu to však není žádný problém. Jak vyhřívaný bazén s protiproudem, tak i vířivá vana je zastřešena. Sauna se nachází v jedné z koupelen. A do vinného sklípku také nezatéká… Další „služby“, které můžete využít vevnitř, jsou: TV, DVD, herna se stolním fotbálkem, dětský koutek, společenské hry, šipky, hračky pro děti, taneční podložka, Wifi.

Doplňkové služby

Jistě také oceníte možnost půjčit si terénní čtyřkolku, možnost parkování v garáži, či dovolenou se svým mazlíčkem (kterého si s sebou můžete vzít za příplatek 50 Kč/den). Navíc Vám rádi přivezeme čerstvé pečivo či snídaně. 

Levný penzion jižní Morava

Vzhledem k množství vyžití a služeb, které nás penzion nabízí, Vás šokuje překvapivě nízká cena. V našem penzionu můžete přenocovat již za 350 Kč/noc. Můžete si dokonce pronajmout celý penzion (5 pokojů pro 16 osob). Neváhejte a přijeďte na dovolenou na jižní Moravu!

Online rezervace

Zarezervujte si pobyt ješte dnes!

Vstoupit do rezervace

Novinky

30. září 2020

Sklep V Podkově na Vrbici

Posezení ve vinném sklípku
Zobrazit více

Poslat stránky známému

Doporučte naše stránky známému. Děkujeme

Doporučit známému