Zpět na Ubytování jižní Morava

Není penzion, jako penzion

Rozhodli jste se strávit dovolenou s rodinou na jižní Moravě, ale nedokážete se rozhodnout, který penzion si vybrat? Zkuste se zamyslet nad tím, co od své dovolené očekáváte, a podle toho se rozhodujte.

Klid a relaxace

Potřebujete si odpočinout od každodenního shonu? Vybírejte z menších penzionů na jižní Moravě, třeba penzion Senline v Brumovicích, penzion Baltazar v Mikulově nebo penzion Pod Kopcem v Týnci. Všechny tři mají kapacitu do 20 lůžek, a tak budete mít zaručeno maximální soukromí.

Kulturní vyžití na jižní Moravě

Dalším aspektem vašeho rozhodování by mohlo být turistické vyžití. Vzhledem k tomu, že jižní Morava je proslulá nejen Lednicko – valtickým areálem, Pálavou anebo vodní nádrží Nové Mlýny, tak se zkuste zaměřit na tu aktivitu, která vám vyhovuje nejvíce. Fandíte historii a rádi se potulujete po hradech a zámcích? Zvolte penzion například v Mikulově, Hustopečích, v Brumovicích a podobně. Památky vás zrovna moc nezajímají, a raději nahazujete vlasec někde u vody? Nemusíte mít strach. Mikulov, Hustopeče a dokonce i Brumovice jsou nedaleko vodní nádrže Nové Mlýny. Jeden den se tedy můžete koupat a druhý jít na túru z Lednice do Valtic

Online rezervace

Zarezervujte si pobyt ješte dnes!

Vstoupit do rezervace

Novinky

30. září 2020

Sklep V Podkově na Vrbici

Posezení ve vinném sklípku
Zobrazit více

Poslat stránky známému

Doporučte naše stránky známému. Děkujeme

Doporučit známému