Zpět na Ubytování jižní Morava

Jižní Morava Ubytování

Jižní Morava přiláká každým rokem víc a víc návštěvníků, kteří se těší návštěvou přírodních krás a rozmanitostí. Velmi známá je například Moravská Sahara, která v minulosti vznikla vykácením porostů – to vedlo k převívání písků a písečným bouřím. Část původní „pouště“ si tedy můžete prohlédnout například mezi železničními stanicemi Rohatek a Bzenec. Tento nenáročný terén je ideální pro cyklistické výlety.

Ubytování na jižní Moravě

Pokud se rozhodnete jižní Moravu navštívit, nezapomeňte na ubytování! Vřele doporučujeme penzion Senline, který je připraven na všechny věkové kategorie. Můžete si zde odpočinout (v bazénu, vířivce či sauně), zabavit se s přáteli (u grilu či ve vinném sklípku) a ani na Vaše děti jsme nezapomněli (k dispozici je dětský koutek, pískoviště, skluzavka, houpačka, trampolína a mnoho dalších).

image  image

Levné ubytování jižní Morava

V hotelu Senline se ubytujete již za 350 Kč/noc. A dokonce Vám rádi pronajmeme celý penzion (MAX 16 lidí).

Na kole jižní Moravou

Jižní Morava je dokonale stvořená pro milovníky cyklistiky, takže rozhodně nezapomeňte vzít s sebou kola! A pokud přece jen zapomenete, rádi Vám je půjčíme – jsme totiž plně vybaveni. Opět jsme nezapomněli ani na ty nejmenším, takže si může půjčit i závěsný vozík za kolo pro Vaše ratolesti. 

Online rezervace

Zarezervujte si pobyt ješte dnes!

Vstoupit do rezervace

Novinky

30. září 2020

Sklep V Podkově na Vrbici

Posezení ve vinném sklípku
Zobrazit více

Poslat stránky známému

Doporučte naše stránky známému. Děkujeme

Doporučit známému