Zpět na Ubytování jižní Morava

Dovolená v klidu a pohodě na jižní Moravě

Stala se vám už někdy podobná situace? Zaplatíte velkou sumu peněz za dovolenou u moře, těšíte se na klid a pohodu, a místo toho se nakonec nemůžete dočkat návratu domů? Původně jste si představovali klidnou dovolenou, ale místo toho máte přeplněné pláže i hotelový bazén, všude spousta turistů – no prostě blázinec? Tomu všemu se dá vyhnout úplně jednoduše - necestujte přes půlku světa a místo toho si pronajměte například penzion na jižní Moravě.

Relaxace je v ceně

Ubytování v penzionech má hned několik výhod, které ocení určitě každý z nás. Stres se stal přímou součástí života každého z nás, a tak si chceme na dovolené pořádně odpočinout. Nejlépe tedy bude strávit pracovní volno v co nejužším rodinném či přátelském kruhu. Ubytování v penzionu proto bude přesně to, co hledáte. Klid a pokoj budete mít zaručený.

Aktivní dovolená – půlka zdraví

Penziony jižní Moravy vám kromě dokonalého odpočinku mohou poskytnout mnoho zajímavých aktivit. Zaplaťte si například ubytování v Brumovicích, a na dosah ruky budete mít Pálavu, Lednicko – valtický areál a další skvosty. 

Online rezervace

Zarezervujte si pobyt ješte dnes!

Vstoupit do rezervace

Novinky

01. červenec 2015

Vinný sklep manželů Herůfkových na Vrbici

Posezení ve vinném sklípku
12. duben 2018

Oblastní výstava vín

Spolek Brumovických vinařů a obec Brumovice Vás srdečně zvou na Oblastní výstavu vín, v sobotu 14.4. 2018 v sále sokolovny v Brumovicích.Program:13:00 Zahájení výstavy vín13:15 Předání diplomů16:30 Cimbálová muzika Vonica
Zobrazit více

Poslat stránky známému

Doporučte naše stránky známému. Děkujeme

Doporučit známému