Vybavenost

V 1. patře se nachází  dvě samostatné koupelny s wc, jedna samostatná koupelna s finskou saunu a lehátky k odpočinku a samostatné WC.

 

V přízemí je společenská místnost s velkou sedací soupravou, TV a kachlová kamna. Ze společenské místnosti je vstup do zimní zahrady a na velkou terasu .

 

Na zahradě se nachází udírna, gril a ohniště, k dispozici je také zahradní domek s kulečníkem, součástí je kuchyňka, WC a sprcha. Vinný sklípek je v objektu a  můžete zde ochutnat vína místních i okolních vinařů. Pro vaše děti jsme připravili trampolínu s ochranou sití, pingpongový stůl, houpačku se skluzavkou, pískoviště a dětský koutek pro nejmenší. Krytý vyhřívaný bazén s protiproudem a vířivou vanu můžete využít za hezkého, ale i nepřiznivého počasí (bazén v období březen až listopad, ohřev je závislý na venkovní teplotě, kdy teplota nesmí klesnout pod bod mrazu, vířivka je v provozu celoročně).

 

Pro milovníky cykloturistiky máme k dispozici 4 kola - pro dospělé a dětský přípojný vozík (Croozer). Vaše kola schováme v přístřešku. 

 

Parkování je venku před penzionem na vlastním parkovišti pro pět osobních aut + dvě parkovací místa přímo u penzionu, ostatní parkovací místa podél chodníku na místní komunikaci.

 

Možnost dovážky čestvého pečiva nebo snídaní.

 

Připojení WIFI zdarma.

 

 UBYTOVÁNÍ

  

Online rezervace

Zarezervujte si pobyt ješte dnes!

Vstoupit do rezervace

Novinky

01. červenec 2015

Vinný sklep manželů Herůfkových na Vrbici

Posezení ve vinném sklípku
12. duben 2018

Oblastní výstava vín

Spolek Brumovických vinařů a obec Brumovice Vás srdečně zvou na Oblastní výstavu vín, v sobotu 14.4. 2018 v sále sokolovny v Brumovicích.Program:13:00 Zahájení výstavy vín13:15 Předání diplomů16:30 Cimbálová muzika Vonica
Zobrazit více

Poslat stránky známému

Doporučte naše stránky známému. Děkujeme

Doporučit známému