Vybavenost

V 1. patře se nachází  dvě samostatné koupelny s wc, jedna samostatná koupelna s finskou saunu a lehátky k odpočinku a samostatné WC.

 

V přízemí je společenská místnost s velkou sedací soupravou, TV a kachlová kamna. Ze společenské místnosti je vstup do zimní zahrady a na velkou terasu .

 

Na zahradě se nachází udírna, gril a ohniště, k dispozici je také zahradní domek s kulečníkem, součástí je kuchyňka, WC a sprcha. Vinný sklípek je v objektu a  můžete zde ochutnat vína místních i okolních vinařů. Pro vaše děti jsme připravili trampolínu s ochranou sití, pingpongový stůl, houpačku se skluzavkou, pískoviště a dětský koutek pro nejmenší. Krytý vyhřívaný bazén s protiproudem a vířivou vanu můžete využít za hezkého, ale i nepřiznivého počasí (bazén v období březen až listopad, ohřev je závislý na venkovní teplotě, kdy teplota nesmí klesnout pod bod mrazu, vířivka je v provozu celoročně).

 

Pro milovníky cykloturistiky máme k dispozici 4 kola - pro dospělé a dětský přípojný vozík (Croozer). Vaše kola schováme v přístřešku. 

 

Parkování je venku před penzionem na vlastním parkovišti pro pět osobních aut + dvě parkovací místa přímo u penzionu, ostatní parkovací místa podél chodníku na místní komunikaci.

 

Možnost dovážky čestvého pečiva nebo snídaní.

 

Připojení WIFI zdarma.

 

 UBYTOVÁNÍ

  

Online rezervace

Zarezervujte si pobyt ješte dnes!

Vstoupit do rezervace

Novinky

13. květen 2018

Den otevřených sklepů

2. 6 se koná den otevřených sklepů v Brumovicích!
13. květen 2018

Hody v Brumovicích

Tradiční krojované hody, které se uskuteční v termínu 30.6., 1. a 2. července 2018.
01. červenec 2015

Sklep V Podkově na Vrbici

Posezení ve vinném sklípku
Zobrazit více

Poslat stránky známému

Doporučte naše stránky známému. Děkujeme

Doporučit známému