Vybavenost

V 1. patře se nachází  dvě samostatné koupelny s wc, jedna samostatná koupelna s finskou saunu a lehátky k odpočinku a samostatné WC.

 

V přízemí je jídelna, společenská místnost s velkou sedací soupravou, kachlovými kamny a dětským koutkem, TV. Ze společenské místnosti je vstup do zimní zahrady a na velkou terasu s posezením a lehátky.

 

Na zahradě se nachází udírna, gril a ohniště, k dispozici je také zahradní domek s TV, velkým kulečníkem a šipkami, jeho součástí je kuchyňka, WC a sprcha. Vinný sklípek je v objektu volně přístupný. Pro vaše děti jsme připravili trampolínu s ochranou sití, pingpongový stůl, stolní fotbal, houpačku se skluzavkou, pískoviště a dětský domek pro nejmenší. Krytý vyhřívaný bazén s protiproudem a venkovní vířivku pro šest osob můžete využít za hezkého, ale i nepřiznivého počasí (bazén v období březen až listopad, ohřev je závislý na venkovní teplotě, kdy teplota nesmí klesnout pod bod mrazu, vířivka je v provozu celoročně a je kryta pergolou).

 

Pro milovníky cykloturistiky máme v ceně pobytu k dispozici 4 kola- pro dospělé a dětský přípojný vozík (Croozer). Za poskytnutí kol a vozíku se pouze skládá vratná kauce ve výši 1.000,- Kč pro případně způsobené škody vzniklé užíváním kol a vozíku. Zapůjčení se vždy oznamuje nejpozději před samotným odjezdem na projížďku. Vaše kola schováme v garáži. 

 

Parkování je venku před penzionem na vlastním parkovišti pro pět osobních aut + dvě parkovací místa přímo u penzionu, ostatní parkovací místa podél chodníku na místní komunikaci.

 

Připojení WIFI zdarma.

 

 UBYTOVÁNÍ

  

Online rezervace

Zarezervujte si pobyt ješte dnes!

Vstoupit do rezervace

Novinky

30. září 2020

Sklep V Podkově na Vrbici

Posezení ve vinném sklípku
Zobrazit více

Poslat stránky známému

Doporučte naše stránky známému. Děkujeme

Doporučit známému