Zpět na Odkazy

Kosmetika Brno

Blížící se sezóna letních veder a celodenním pobytu na sluníčku, kde jak všichni víme trávíme většinu času s minemem make upu, dělá spoustě žen vrásky.

Jak se na připravit na dlouhé hodinu na sluníčku? Nechci ukazovat svou pleť s minimem make upu! Ideální v tomto řešení je pernamentní make up. Také je potřeba pleť na takovou zátěž připravit. V tomto případě je zase ideální základní ošetření pleti.

Ale kde ale najít nejlepší kosmetické služby ? Kam na Kosmetika Brno? V Brně je několik kosmetických salonů, ale jen pár nabízí opravdu kvalitní služby.Kosmetický salon Brno Janoušková nabízí přes základní ošetření pleti, obličejové kúry, masáže, manikúru, péči o prsa, permanentní make-up, depilaci, líčení či formování obočí. Svěřte péči o Vaši pokožku do našich rukou. V našem kosmetickém salonu se o vás postará tým pěti kvalifikovaných kosmetiček, které se školí v nejmodernějších technologiích z oblasti kosmetiky. To nejkvalitnější vám dopřáváme i v oblasti kosmetických produktů. Zde používáme značku Sothys či Darphin, jenž se používá v luxusních salónech po celém světě.Navštivte nás V našem kosmetickém salonu a dopřejte si péči, kterou si zasloužíte.

Online rezervace

Zarezervujte si pobyt ješte dnes!

Vstoupit do rezervace

Novinky

30. září 2020

Sklep V Podkově na Vrbici

Posezení ve vinném sklípku
Zobrazit více

Poslat stránky známému

Doporučte naše stránky známému. Děkujeme

Doporučit známému